לפרטים חייגו 03-6319059

ריהוט רטרו – היופי של פעם!

אם אתם בתהליך של ריהוט הבית שלכם, בוודאי נחשפתם למגוון של סגנונות ריהוט. ישנם הרבה מאד סגנונות וטרנדים בעיצוב הבית, וכל אחד יכול לבחור את הסגנון האהוב עליו.

כך, למשל, אם אתם אוהבים את הסגנון של פעם, את המראה הישן והנוסטלגי – כנראה שגם אתם תיהנו מרכישה של ריהוט רטרו.

מהו ריהוט רטרו

ריהוט רטרו הוא ריהוט חדש, אשר מעוצב בסגנון מיושן, בהשראה של סגנונות עיצוביים מהמאה הקודמת. סגנון הרטרו מושפע בעיקר מעיצוב הריהוט בין שנות ה-50 לשות ה-80.

גם התחום של ריהוט רטרו, ניתן למצוא סגנונות שונים, אשר מושפעים מתקופות שונות, כמו למשל סגנון קלאסי, סגנון פופ ארט, סגנון דקור וכדומה.

היתרון של ריהוט רטרו הוא השילוב בין הידע הקיים היום, האיכות והחוזק של רהיטים חדשים, לבין המראה הישן והייחודי, האהוב כל כך על רבים מאיתנו.

רטרו או וינטז

חשוב לדעת שישנו הבדל משמעותי בין ריהוט רטרו לוינטז'. ריהוט רטרו הוא, כאמור, ריהוט חדש בעיצוב ישן. ריהוט וינטז, לעומתו, הוא ריהוט עתיק באמת, רהיטי יד שנייה, שיוצרו בתקופות עתיקות יחסית.

ריהוט רטרו ווינטז יוצרים סגנון עיצובי דומה, אולם המראה המתקבל שונה מאד למרות זאת, וכך גם כאן, כל אחד יכול לבחור את הסגנון האהוב עליו.

למה רטרו

ריהוט בסגנון רטרו הוא הדרך ליצור לבית מראה ייחודי ויצירתי, ולהעניק לו טאצ' אישי. ריהוט בסגנון רטרו יכול לשרת מטרות שונות – הוא יכול ליצור מראה שמח, תוסס וצעיר, ולעומת זאת הוא יכול ליצור מראה היסטורי עם הקשרים תרבותיים מסוימים.

הוא יכול גם ליצור שיקוף של תקופה מסוימת, שבני הבית מתחברים אליה. כאשר מרהטים את הבית בסגנון רטרו, חשוב לשים לב שלא להגזים עם העניין, כדי שלא ליצור מראה כבד ומיושן לבית.

אם אתם אוהבים סגנון רטרו, דעו שלעתים שילוב של פריט אחד בלבד בסגנון רטרו בתוך ריהוט רגיל ועדכני, יכול לשדרג את מראה הבית, ולהעניק לו את הטאצ' הייחודי שרציתם.

אפשר גם לשלב עיצוב של קיר אחד או פריט אחד בסגנון רטרו, וליצור מראה מושלם.

 

מעוניין במוצר?!?!

מלא את הפרטים ונחזור אלייך: 

""
1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next