לפרטים חייגו 03-6319059

ריהוט וינטג

ריהוט וינטג

עיצוב הבית הוא דבר שנעשה על פי טעמם האישי של דיירי כל בית ובית. כיום, ישנם מגוון דרכים לרהט ולאבזר בית, על פי עיצוב דומיננטי כלשהו.

מי שאוהב לעצב באופן מיוחד ומקורי, וודאי יתחבר מאוד לריהוט וינטג' אשר יעניק לכל בית את המראה הייחודי והמקורי ביותר.

מהו ריהוט וינטג

כשמדברים על ריהוט וינטג', אנו מדברים בעצם על ריהוט בסגנון ישן. כיום ניתן להשיג את כל סוגי הרהיטים לבית במראה עתיק ומיוחד, התואם את האווירה הקסומה שהייתה בעבר אך ריהוט וינטג' מעניק לבית אווירה קסומה ונוסטלגית.

כל אחד שמעוניין להעניק לבית שלו פן מיוחד, יכול לרכוש ריהוט בסגנון וינטג' ייחודי אשר יהפוך את הבית לבית בעל עיצוב מקורי. מכיוון שפעמים רבות כאשר מדובר בריהוט וינטג', מדובר בריהוט ישן אשר מוחזר, רבים בוחרים לבחור דווקא בריהוט זה ממניעים אקולוגיים ואף ממניעים כלכליים.אך אין ספק שהמניע הראשון הוא המניע של הייחודיות, המקוריות והיופי אשר הריהוט הנ"ל מעניק לכל בית אשר הוא מוצב בו.

עיצוב חדש ישן

ריהוט וינטג' מזכיר תקופות טובות ונעימות מהעבר אשר רבים נוטים להתרפק עליהם ולכן הבחירה דווקא בריהוט זה היא בחירה שנעשת על ידי לא מעט אנשים.

כמובן שכמעט בכל הריהוט הישן הופחו חיים חדשים והוא קיבל נגיעה ייחודית ואישית של עיצוב חדש. אם אתם מעוניינים לרכוש ריהוט וינטג', כדאי למצוא מקום אשר מציע ריהוט וינטג' איכותי במגוון רב, שבו תוכלו למצוא בדיוק את סוגי הריהוט אשר ישתלב .בביתכם באופן מושלם

לאופרד:ריהוט וינטג' מקורי ומיוחד

אצלנו בלאופרד-גלריית ריהוט כפרי ייחודית ואיכותית, תוכלו למצוא ריהוט וינטג' מקורי, נוסטלגי ומיוחד. לאופרד מייבאים רהיטים מקוריים ומיוחדים בייבוא אישי ממיטב המעצבים ברחבי אירופה.בחנות תוכלו למצוא את רהיטי הוינטג' המיוחדים ביותר, לכל חדר בבית.

הרהיטים שלנו יוסיפו מימד מיוחד לכל חדר ויעניקו לבית אווירה כפרית, קסומה ונוסטלגית. תוכלו להגיע להתרשם מהמגוון הרב שלנו בסניף הראשי שלנו בבית המרכזים בתל אביב או בסניף האאוטלט שלנו באלנבי 31 בתל אביב.

ריהוט וינטג' חייב להיות ריהוט איכותי ומיוחד, בכדי לממש את מטרתו באופן מושלם כריהוט מקורי בייחודי. לכן, אם אתם מעוניינים בריהוט וינטג' הגיעו אלינו ולא תתחרטו!

 

מעוניין במוצר?!?!

מלא את הפרטים ונחזור אלייך:

""
1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next