לפרטים חייגו 03-6319059

רהיטים-בתל-אביב

רהיטים בתל אביב

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה ואתם מחפשים רהיטים בתל אביב שישלימו לכם את הדירה וייצרו את המראה המושלם המתאים לכם. בגלריה של לאופרד תוכלו למצוא עשרות פרטי ריהוט יפהפיים,

כמו גם אבזרים משלימים לעיצוב הבית, שיהפכו את הבית שלכם למקום המושלם בשבילכם.

חנויות רהיטים בתל אביב

כל בית צריך רהיטים. מיטות, ארונות, שולחנות, כיסאות, ספות וכורסאות. הרהיטים מלווים אותנו בכל רגע מבחינה פרקטית, אך לא פחות מכך – מבחינה עיצובית.

לצורך הפרקטיקה, כל ארון פשוט יוכל לשמש לאחסון בגדים, וכל כיסא בסיסי יהווה מקום ישיבה טוב. אך כמובן, רובנו לא מסתפקים רק בפרקטיקה, אלא רוצים גם עיצוב ויופי לבית שלנו.

כדי למצוא את הרהיטים המתאימים, אנו מסתובבים בין חנויות וגלריות, כדי למצוא בדיוק את פרטי הריהוט שחלמנו עליהם לבית שלנו. לכל אחד ישנו טעם שונה מעט, סגנון אחר ורצונות אחרים, דרישות אחרות מהרהיטי

סגנון האישי – הקונספט שלך

לכן תמיד מומלץ להגיע למקום שמציע לכם מגוון סגנונות, וריהוט איכותי וחזק, שאפשר לסמוך עליו. כזו היא הגלריה של לאופרד, שבה תוכלו בוודאות למצוא פריטי ריהוט שיתאימו בדיוק לכם ולסגנון האהוב עליכם, וימלאו את הבית שלכם ביופי ובעיצוב, כמו שתמיד חלמתם.

לאופרד היא גלריית קונספט ייחודית לעיצוב הבית. לאופרד מציגה בפניכם גלריה בת 400 מ"ר, ובה ריהוט איכותי ומעוצב, שנבחר בקפידה ויובא לארץ מכל רחבי העולם.

לאופרד עוסקת בתחום הרהיטים כבר קרוב ל-10 שנים, והיא מהמובילות בייבוא של רהיטים מעץ מלא ושל רהיטים מעץ ממוחזר, ובמיוחד בתחום של ייבוא כורסאות מעוצבות ואבזרים משלימים.

שירות אישי ופרטני

לאופרד מציעה לכם שירות חם, אישי וגם מקצועי, ייעוץ אישי והתאמה של רעיונות ופתרונות שמתאימים לכם בדיוק.

לאופרד מעניקה שירות ללקוחות פרטיים, כמו גם למעצבי פנים, לאדריכלים ולחנויות. את השירות של לאופרד תוכלו לקבל בסניף הראשי, ברח' קיבוץ גלויות 32, תל אביב (בית מרכזים), או בסניף האאוטלט של לאופרד, ברח' אלנבי 31, תל אביב.

 

מעוניין במוצר

מלא את הפרטים ונחזור אלייך: 

""
1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
Previous
Next