לפרטים חייגו 03-6319059

  • קונסולה

לחשוב מחוץ לקופסה

מי אמר שעל כסא יושבים? חייבים לאכול על שולחן? ולמה בארון בגדים צריכים לאכסן בגדים? השאלות האלה נשמעות לכם מוזרות? הן לא, הן פשוט התחלה של חשיבה מחוץ לקופסא – חשיבה שכדאי לכם לאמץ, אם אתם מעוניינים בבית שמעוצב בצורה יפה ומיוחדת. פשוט לפתוח את הראש. ואם אתם לא מצליחים לעשות את זה לבד – הצוות של לאופרד מוכן ומזומן לעשות זאת ביחד אתכם.

חשיבה מחוץ לקופסא

כאשר אתם מרהטים ומעצבים את הבית, אתם לרוב חושבים על המראה והפרקטיקה של הרהיטים במקביל. אם אתם מעוניינים בעיצובים מיוחדים, חדשניים או מקוריים, רוב הסיכויים שאתם מרחיקים לכת עד כדי מחשבה על עיצוב מעניין של פריט ריהוט.

אבל אם אתם רוצים בית מעוצב בצורה מקורית באמת, אם אתם מחפשים פתרונות אכסון יצירתיים, אם אתם רוצים לגוון ולעניין את החיים הביתיים שלכם – אתם צריכים חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה יצירתית אמתית שתוביל אתכם למצוא רעיונות פתרונות ייחודיים במקומות שלא חשבתם בכלל לחפש בהם.

איפה מתחילים

קחו למשל את הכסא. כן, הכסא הזה שמשמש אתכם בסלון, במטבח, בחדר העבודה. כן, נו, הדבר הזה שאתם יושבים עליו. מי אמר שחייבים לשבת על כסא? כסא ממש לא חייב להיות מוגבל רק לישיבה, הוא יכול לשמש להמון דברים אחרים.

אפשר להציב כסא בר מעוצב ליד המיטה או ליד הספה בסלון, ועליו להניח עציץ או אגרטל עם פרחים. הוא יכול להיות מעמד לטלפון. הוא יכול להיות כל דבר שאתם מעלים על דעתכם.

בואו נמשיך. אתם מחפשים שולחן סלוני קטן ומקורי? למה שלא תשתמשו בספסל פיקניק ישן? או בגזע עץ מלוטש מעט?

לחשוב יצירתי

יש לכם עמודון ספרים גבוה, אבל בעצם אין לכם כל כך הרבה ספרים לשים בו… נסו להשכיב אותו על הצד. קבלתם ספסל מקסים לילדים עם מקום אכסון נפלא לצעצועים שלהם, בהישג ידם!

חשיבה מחוץ לקופסא פירושה להסתכל על דברים קצת אחרת. לא לראות את המוצר כמו שאתם רגילים לראות אותו, אלא בצורה שונה, יצירתית ומעניינת. תופתעו לראות כמה שימושי ומעוצב הבית שלכם הופך להיות, כאשר אתם משקיעים בו חשיבה יצירתית.

הריהוט של לאופרד

לאופרד מציגה בפניכם עשרות פרטי ריהוט יפהפיים ומגוונים, שמגיעים ממיטב מעצבי הריהוט בעולם. הריהוט של לאופרד, איכותי ומעוצב ברמה גבוהה במיוחד, כדי שתשתמשו בו לאורך זמן.

בלאופרד תוכלו ליהנות ממגוון רהיטים בסגנונות יצירתיים, ובמקביל – גם משירות יצירתי של הצוות במקום, שיסייע לכם למצוא פתרונות או רעיונות מקוריים לעיצוב הבית שלכם. תחשבו מחוץ לקופסא. אנחנו מבטיחים לכם שהתוצאה תהיה מושלמת.

זקוקים לריהוט מעניין? רוצים לחשוב מחוץ לקופסא ולמצוא רעיונות מעניינים ומקוריים לריהוט הבי שלכם? בואו ליהנות מן המגוון ומן השירות היצירתי של לאופרד!

מעוניין במוצר

מלא את הפרטים ונחזור אלייך

""
1
שם מלאyour full name
טלפוןyour full name
הודעהmore details
0 /
Previous
Next

מוצרים שיכולים לעניין אותך: